Geciktirici Spreyler

Erken boşalma şikayeti günümüzde %80lik bir orana ulaşmıştır. Sebeplerinin tespitinde psikoseksüel, fiziksel durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. Cinsel yaşama karşı kaygı duyulması ve endişelerden kurtulamamak erken boşalmanın başlıca sebepleridir. Erkek kadını yatakta mutlu edemediği sürece kendini yetersiz hisseder. Bu duruma da açıkça iktidarsızlık demek mümkündür.

Vajina bölgesine giren penisin anında boşalması durumu sadece penisle alakalı bir durum değildir. İlişkide her iki tarafında problemi olabilir. Kadınsal akıntılar, koku, temiz olamamak gibi durumlar erkeğin erken boşalmasını tetikleyebilir. Tedavi sırasında her iki tarafında muayeneden geçmesi olanak bir durumdur.

Geciktirici Sprey Orjinal

Erkeklerin iktidarsızlık problemi ile savaşında üretilen birçok geciktirici sprey bulunmaktadır. Geciktirici spreylerin en büyük ortak noktası peniste uyuşukluk sağlayarak erken boşalma sorunuyla savaşmasıdır. Fakat her geciktirici sprey bu konuda etkili değildir. İçinde bilmediğiniz bir şeyi kullandığınızda etki göremezsiniz. Bu sebeple her cinsel sağlık ürünü kullanılmamalıdır. Delay sprey cinsel sağlık problemi olan erken boşalma konusunda kullanılır. Etkili bir yöntemdir.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır

Cinsel sağlık problemleri için yurt dışında ve Türkiye de üretilen delay sprey, kullanımı açısından çok basit bir üründür. Kullanımının ana özelliği penisin erekte oluşundan geçer. Peniste sertleşme yaşandıktan sonra vajinaya girmeden 15 dakika önce penis ucuna sıkılarak kullanılır. Penisin sertleşerek cinsel gücünüzün ortaya çıkmasını sağlar. Herhangi bir yan etki gözlemlenmez bitkisel içeriklere sahip orijinal bir üründür.

 

Hot Rhino Power Sprey 10 ML
ERO By HOT Active Power Sprey
1 den 2 e 2 (1 sayfa) ürün gösteriliyor