Geciktirici Haplar

Erken boşalma birçok yaş grubundaki erkekleri etkileyen fakat çözümü bir o kadar zor olan bir durumdur. Erkeklerin cinsel birlikteliklerindeki beklediği süreye yetişememeleri veya bekledikleri şekilde performans sergileyememeleri anlamına gelen erken boşalma, fiziksel olarak etkileyeceği gibi psikolojik olarak da kötü duruma çekebilir.

Erken boşalma sadece erkeklerin sorunuymuş gibi düşünülmemelidir. Kadınların istediği şekilde performans sergileyemeyen, 2 dakikalık bir birliktelikten sonra gelen erken boşalma, partnerler arasında uyumsuzluk yaşanmasına neden olabilir.

Erken boşalma için erkeklerin en sık başvurduğu yöntem o anki yaşanılan cinselliğin düşünülmemesi ve hazzın durdurulmasına yöneliktir. Fakat bu durum hem cinselliğin en güzel noktalarını kaçırmanıza neden olup hem de kişilerin erken boşalmasının önüne geçemediğini görmek mümkündür.

Geciktirici Haplar Hakkında

Cinsel sağlık sorunu yaşayan erkeklerin en çok başvurduğu yöntemlerden birisi de geciktirici haplardır. Geciktirici haplar, cinselliğin süresini uzatarak erken boşalmanın önüne geçmektedir. Kullanılan geciktirici hapların orijinal olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde cinsel yaşamınızı tedavi edeyim derken sağlığınızdan vazgeçmeniz gerekebilir. Orijinal olarak kullanılan geciktirici hapların etki etmeme olasılığı yoktur.

Geciktirici Hap Kullanımı

Geciktirici haplar, ilişkiden önce ağız yoluyla kullanılması yeterlidir. Dakikalar sonra gördüğünüz cinsel ereksiyon ve cinsel güç ile etkisini hissetmek mümkündür. Alkol ile tüketimi geciktirici hapların etkisinin azalmasına sebebiyet verebilir.

Erken boşalma sorunun tamamen ortadan kaldırmayı hedefleyen geciktirici haplar, cinsellikte hem kendi mutluluğunuzu hem de partnerinizin mutluluğunu yakalamanızı sağlayacaktır. En güzel ve en uzun cinsel birliktelikler için vazgeçilmez ürünler kategorisine girmiştir.

Bu kategoride henüz ürün Yok.